Wyczekiwany awans? 2 pomysły na najlepsze prezenty dla koleżanek i kolegów z pracy

Awans bez względu na to, czy wyczekany, czy też zupełnie niespodziewany zawsze cieszy tak samo. Docenienie przez pracodawcę naszych starań jest niezwykle miłym gestem. Zwykle z tej okazji pozostali współpracownicy wręczają drobne upominki, składając gratulacje i wyrazy uznania. Jaki prezent z okazji awansu podarować? Oto nasze propozycje. 

Nie ulega wątpliwości, że awans a co za tym idzie kolejne możliwości oraz wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery jest doświadczeniem, które pozostaje w pamięci na długo.  Aby jeszcze lepiej upamiętnić ten moment i wywołać uśmiech na twarzy nagrodzonej osoby, koledzy i koleżanki z pracy wręczają prezenty. Mimo że wybór najwłaściwszego podarunku nie należy do najprostszych zadań, to istnieje kilka uniwersalnych propozycji, które warto rozważyć. 

Eleganckie pióro

Pióro to jeden z tych prezentów, który sprawdzi się bez względu na wiek czy płeć osoby obdarowywanej. Nie bez przyczyny to właśnie ten artykuł piśmienniczy kojarzony jest klasą wdziękiem i tworzoną elegancją! W związku z tym, że na rynku znaleźć można najróżniejsze marki, modele i rodzaje, znalezienie pióra idealnego nie będzie zbyt skomplikowanym i pracochłonnym zadaniem. Co więcej, pióro znanych i cenionych na rynku marek jest gwarancją trwałości. 

Kwiaty

Bukiet kwiatów to ponadczasowy, a jednocześnie elegancki prezent. Bez względu na to, które z nich wybierzesz, z pewnością ucieszą osobę, która właśnie awansowała. Przed zakupem warto nieco bliżej przyjrzeć się ich znaczeniu. Symbolika wbrew pozorom