3 pomysły na prezent dla przedszkolaka

prezent dla przedszkolaka

Zbliżające się urodziny dziecka w wieku przedszkolnym to okazja do spotkania w gronie rodzinnym, do wspólnego wykonywania dekoracji urodzinowych, a także do wybrania idealnych prezentów dla przedszkolaka! Co warto kupić?

Książeczki

Maluchy w tym wieku zadają wiele pytań, są ciekawe świata, chcą znać odpowiedzi na różnorodne nurtujące je kwestie. Warto postawić na pięknie ilustrowane książki, dostępne w dobrych księgarniach, by dziecko mogło poznawać świat z literatury. Rozwija to wyobraźnię i jednocześnie pomaga zrozumieć zjawiska.

Artykuły plastyczne

Dzieci w wieku przedszkolnym uwielbiają rysować, malować, wyklejać, kolorować.Dobrym pomysłem na prezent dla przedszkolaka są zatem artykuły plastyczne. Po pierwsze przybory do pisania i kolorowania, takie jak kolorowe długopisy, kredki ołówkowe, kredki świecowe, farby, a także materiały papierowe, takie jak brystole, bloki rysunkowe, papier kolorowy, kolorowanki. Z takiej paczki artykułów plastycznych ucieszy się każdy przedszkolak. Wszystkie te artykuły plastyczne można kupić w jednym miejscu, w sklepie papierniczym online.

Pluszaki

Przedszkolaki uwielbiają się bawić, odgrywać scenki, a pomagają im w tym pluszaki. Warto, by dziecko miało swojego ulubionego misia czy pieska, bowiem pluszaki mają także funkcję terapeutyczną. Działają na przedszkolaki uspokajająco i często muszą znaleźć się w plecaku, by dzień w przedszkolu był bardziej udany i spokojniejszy.